Hakkımızda

 

Konusunda sektörde yer alan, TSE, ISO, KGS v.s. belgelerine sahip lider kuruluşlar ile çalışmakta olan firmamız, proje bazında değerli müşterilerimize hızlı ve sorunsuz çözümler sunmaktadır.
Firmamız sadece hazır beton ve inşaat malzemeleri sektörüyle kısıtlı kalmayıp kazancını yatırıma, istihdama ve ülke yararına harcayan, çalışanlarıyla bütünleşmiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteyi güvenle birleştiren hizmet odaklı bir yapıya sahip olup, bu anlayışından taviz vermemektedir.
2010 yılında Marmara bölgesinde çalıştırılmak üzere Sany marka 48V+5Z hazır beton pompasını,
2012 yılında Karadeniz bölgesinde çalıştırılmak üzere Putzmeister marka 47-5 hazır beton pompasını,
2012 yılında Karadeniz bölgesinde çalıştırılmak üzere CIFA marka K48 XRZ/5 hazır beton pompasını,
2012 yılında İç Anadolu bölgesinde çalıştırılmak üzere TÜRKİYE genelinde ilk olan Putzmeister marka 56-5hazır beton pompasını,
Kendisine yeniliği, sürekli gelişimi ve geliştirmeyi hedef alan firmamız 2012 yılında “T.C.Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırma Genel Müdürlüğü”nden “K2 Yetki Belgesi”ni alarak prosedür ve proseslerini uluslararası kabul gören standartlara yükseltmiştir.

Firmamız projelerinizde bir tedarikçi gibi değil çözüm ortağı olarak çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bu doğrultuda ihtiyaç duyulan tüm yenilikleri bünyesine katarak müşteri satıcı ilişkisini dostluklarla pekiştirmiştir.

Firmamız kuruluşundan bu güne kadar geçen kısa sürede büyüyen bir ivme sergilemiş, büyümeyi insana yatırım yaparak sağlamıştır.

Çalışanlarına ve topluma karşı görevlerini eksiksiz yerine getirmenin gururu ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.